Reference


"K Magdě Štroblové do terapie docházím už třetím rokem a jsem ráda, že jsem potkala právě jí. Cítím z ní velkou lidskost, pochopení pro všechna moje trápení, empatii, ale také obrovský klid, který je pro mě velmi důležitý. Umí naslouchat a svými postřehy a poznámkami mě inspiruje do další práce na sobě. Z našich sezení si často odnáším odvahu, sílu a i tolik potřebný klid. Magda Štroblová je profesionál, ale nezapomíná na to, že pracuje s člověkem, který je takový jaký je a na našich sezeních taková můžu být vždycky. A toho si moc vážím."

L. M.


"Jsem vděčná a vážím si toho že jsem měla terapie s Vámi, neměla jsem problém říct vše protože jsem Vám věřila a vždy jste mě vyslechla a snažila se mi pomoct, za tu dlouhou dobu co jsem na terapie docházela tak jsem se toho o sobě spoustu naučila a pomáhalo mi to víc na sobě pracovat. Děkuji moc."

Lenka


"Je to nové, neznámé, nejsem si úplně jistá, ale nějak vím, cítím, že tady potkávám, poznávám sebe. Vy, Magdo, nedopovídáte, vy osvětlujete. Vaše terapie je skutečná cesta, organický proces, nikdy není mechanickým záznamem. Tu cestu citlivě chráníte a já se mohu dívat dál a dál zpět a tím i dál vpřed. Čas žitý se už nepodobá vratké lávce. Vzpomínky, dojmy, sny, představy - vše, co si vybavuji, co se vyplavuje na terapii, teprve tím, teprve tak se stane mou součástí, přidá se do mozaiky, pozmění ji, rozšíří. Teprve tak vše vybavované, vyplavené prožiji, procítím, přijmu, vím o tom všem, patříme k sobě. ... Vaše terapie je pro mě vzácným zážitkem, výjimečnou událostí, poznáním - důkazem, že situace je otevřená, vždy mohu znovu hledat, hledání nikdy nekončí, jen tak se osvobozuji, jen tak jdu za smyslem života, hledání ztraceného času není, nemůže být rekonstrukcí, ale je nikdy nekončícím osvobozováním - přibližováním sobě."

Helena Ž.


"S paní Magdou je spolupráce úžasná. Mohu otevřít jakýkoliv problém a po probrání se zdá být únosnější. Paní Magda je laskavá a vstřícná. Moc mi terapie pomáhá žít plnohodnotný život, jaký jen moje nemoc dovoluje. Jsem ráda, že takovou účinnou terapii mohu podstupovat."

Ilona S.


"S paní Mgr. Magdalenou Štroblovou jsem se setkávala rok. Od začátku mi s tímto člověkem bylo moc dobře. Milá, empatická, příjemná. Mohla jsem zcela otevřít svoje životní problémy, bolavá místa od dětství do současnosti. Bez ostychu a frustrace, protože jsem paní Štroblové věřila a o tom to je. Všechno jsme spolu rozebraly, její profesionální a zároveň lidský přístup mi tolik pomohly.

Mohu jí určitě doporučit všem, kteří ve svém životě řeší nějaké problémy či dokonce traumata nebo se "jen" po psychické stránce necítí dobře."

Dana N.